Sven Erixson litografi

146788

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970), "Glasbruksgatan"- Stockholm 1950, signerad och daterad Sven Erixson 50, 100 ex, litografi, 39x32 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Sven Erixson litografi
Budhistorik (8 bud)
426573
650
420344
600
426572
550
420344
500
426088
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.