Karin Broos färglitografi

146779

BROOS, Karin (född 1950): Kvinnlig modell, färglitografi, signerad, 56/90, 58x38cm

Karin Broos färglitografi

Budhistorik (48 bud)
423707
10 500
423702
10 000
423705
9 800
423702
9 600
423699
9 400

Slutpris SEK:
10 500
1 013 EUR, 1 151 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.