Vinkylare Gustavsberg Kåge Cintra

146770

VINKYLARE/YTTERFODER, Gustavsberg, Kåge, Cintra, 1930-tal, höjd 18,5, diameter 18 cm

Enstaka nagg

Keramik/Porslin

Budhistorik (7 bud)
421417
650
419637
600
419607
550
419634
500
419607

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.