Sven Erixson litografi

146752

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970), "Hötorget"- Stockholm 1958, signerad Sven Erixson, 92/350, färglitografi, 42x34 cm

gulnader

Konst, Grafik, Stockholmiana

Sven Erixson litografi

Budhistorik (17 bud)
427012
1 700
423492
1 600
425111
1 600
423492
423466
1 400

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.