Gouache fartygsporträtt

146746

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, fartygsporträtt av Rederi Alfas lastfartyg "M/S Anten", signerad och daterad R. Matthias, Hbg 1957, gouache, 42x67 cm

Nautica/Technica

Gouache fartygsporträtt

Budhistorik (4 bud)

450686
650
450683
600
450448
500
444997

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.