Fridell etsning

146735

FRIDELL, Axel (1894-1935): Man i kappa, (Arvid Knöppel),1915, signerad A. Fridell, etsning, 18,5x14; Asplund 27, Haskel 33

Ngt gulnad

Fridell etsning

Budhistorik (16 bud)
422946
1 300
420406
422945
420406
900
419487
850

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.