Skulptur Sven Boberg

146734

BOBERG, Sven (1870-1935): Porträttfigur, signerad och daterad Sven Boberg, Paris 1905, brons, höjd 15 cm

Konst, Skulptur

Skulptur Sven Boberg

Budhistorik (24 bud)
423634
2 400
423633
423630
423632
423630
1 900

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.