Ivar Arosenius akvarell

146729

AROSENIUS, Ivar (1878-1909): Svart tjärn, akvarell, signerad och daterad, 22x19,5 cm

Konst, Måleri

Ivar Arosenius akvarell

Budhistorik (13 bud)
423607
4 600
422502
4 400
423085
4 400
422502
4 200
422422

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.