Madeleine Pyk oljemålning

146723

PYK, Madeleine (född 1934): "Nice", signerad M. Pyk, olja på duk, 30,5x25 cm

Konst, Måleri

Madeleine Pyk oljemålning

Budhistorik (36 bud)
424466
10 000
424473
9 800
424466
9 600
424472
9 400
424466
9 200

Slutpris SEK:
10 000
965 EUR, 1 096 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.