F Lindberg Hardangerfjorden

146715

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, omkring 1900: Hardangerfjord, signerad F Lindberg, olja på duk, 74x101 cm

Konst, Måleri

F Lindberg Hardangerfjorden

Budhistorik

2012-09-12 kl 17:48
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.