Sven Erixson litografi

146694

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): "Västerbron" - Stockholm 1958, signerad Sven Erixson, 79/350, färglitografi, 34x43 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Sven Erixson litografi

Budhistorik (8 bud)
422924
426346
422924
950
425743
900
422924
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.