Sven Erixson litografi

146693

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): "Interiör Mekrossla", 1956, signerad och daterad Sven Erixson -53, 191/260, färglitografi, 46x56; Sonen Sverre i familjen Erixsons vintersportstuga i Hälsingland

Sven Erixson litografi
Budhistorik (8 bud)
427945
2 400
427539
427943
427539
1 600
426709

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.