Sven Erixson litografi

146691

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): "Bastun", 1946, signerad och daterad Sven Erixson 46, provtryck, delvis handkolorerad med rödkrita, 47x52 cm; med dedikation

Sven Erixson litografi

Budhistorik (3 bud)

426149
425347
550
419474

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.