Oljemålning 1800-tal

146687

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): kopia efter Tenier:Bönder spelar boule, olja på pannå, 17x24 cm

Konst, Måleri

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

419476
1 800
416154
414825

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.