Ingeborg Westfelt Eggertz olja

146681

WESTFELT EGGERTZ, Ingeborg (1855-1936): Näten lagas, signerad Bedstemor av I. Westfelt Eggertz, olja på duk, 36x28 cm

Färgbortfall

Konst, Måleri

Budhistorik (16 bud)
423308
2 400
423065
423064
950
423062
900
423061
850

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.