Väggspegel 1960-tal

146678

VÄGGSPEGEL, 1960-tal, teak, 80x43 cm

Skador, lagning

Speglar

Väggspegel 1960-tal
Budhistorik (1 bud)

414354
2012-09-04 21:24:31

2012-09-11 kl 19:15
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.