Spegellampetter 1800-tal gustaviansk stil

146675

SPEGELLAMPETTER, 1 par, för 1 ljus vardera, 1800-tal, gustaviansk stil, förgylld, höjd 49 cm

Speglar

Budhistorik (16 bud)
419888
6 000
418027
5 600
415167
5 400
415165
5 200
415153
5 000

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.