Berta Hansson litografi

146674

HANSSON, Berta (1910-94): Telestolpar, signerad Berta Hansson, 192/360, litografi, 41x48 cm

Berta Hansson litografi

Budhistorik (10 bud)
423364
423286
750
423363
700
423286
650
423249
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.