Thage Nordholm akvarell

146670

NORDHOLM, Thage (1927-90): Vedklyvning, signerad Thage Nordholm, akvarell, 48x62 cm

Konst, Måleri

Thage Nordholm akvarell

Budhistorik (14 bud)
423482
2 800
423477
2 600
423467
2 400
423288
423462

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.