Thage Nordholm akvarell

146665

NORDHOLM, Thage (1927-90): Betande får, signerad Thage Nordholm, akvarell, 46x52 cm

Konst, Måleri

Thage Nordholm akvarell

Budhistorik (15 bud)
421768
423436
950
421768
900
423435
850
421768

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.