Nattduksbord 1960-tal

146651

NATTDUKSBORD, 1960-tak, teak, tidningshylla i rotting, höjd 51, 46x33 cm

Bordskivorna med smärre ytskador

Nattduksbord 1960-tal

Budhistorik (4 bud)

422312
700
421926
600
421924
419980

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.