Ring platina briljant

146649

RING, platina, stämplad 1968, briljant 0,74 ct, ca W/SI (p.g.a. obet. nagg), ringstorlek 16,4 mm

Guld/Smycken

Ring platina briljant
Budhistorik (10 bud)
423714
6 200
422937
6 000
422936
5 600
422935
5 000
416046
4 200

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.