Edith Gert oljemålning

146645

GERT, Edith, Danmark,( född 1906): Interiör med kvinnofigur, signerad E Gert, olja på duk, 66x73 cm

Konst, Måleri

Edith Gert oljemålning

Budhistorik (4 bud)

421764
1 600
420356
420355
414758

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.