Wilhelm Behm oljemålning

146636

BEHM, Wilhelm (1859-1934): Landskap med vattendrag, signerad och daterad Wilh. Behm 1886, olja på duk, 69x108 cm, dubblerad
Etikett a tergo Stockholm Parisgatan 15, 4 tr V Behm

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Wilhelm Behm oljemålning

Budhistorik (18 bud)
417821
6 000
417820
5 800
417818
5 600
417817
5 400
417816
5 200

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.