Oidentifierad konstnär

146592

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, landskap med herdar och får, olja på duk, 72x91 cm

Dukskador, dubblerad

Konst, Måleri

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (13 bud)
422400
422138
950
422398
900
422138
850
421767

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.