Gunnar Norrman blyerts

146589

NORRMAN, Gunnar (1912-2005): Ängssvingel och rödklöver, signerad och daterad 42, blyerts, 20,5x19 cm

Baksida med dedikation

Konst, Måleri

Gunnar Norrman blyerts

Budhistorik (5 bud)
421973
850
420765
420765
600
421955
550
420765

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.