Oscar Lycke oljemålning

146582

LYCKE, Oscar (1877-1927): "Råk" - Medelpad, signerad, olja på duk uppklistrad på pannå, 26x34 cm

Konst, Måleri

Oscar Lycke oljemålning

Budhistorik (10 bud)
422347
750
422346
700
422345
650
422344
600
422340
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.