Arthur Heickel oljemålning

146577

HEICKELL, Arthur (1873-1958): Gårdsmotiv, signerad A Heickel, olja på duk, 46x65 cm

Konst, Måleri

Arthur Heickel oljemålning

Budhistorik (5 bud)
422075
1 400
419756
1 300
419742
419711
413790

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.