Hörnskål 1700-tal

146574

HÖRNSKÅP, 1700-tal, bemålat, sannolikt Jämtland, höjd 180, 98x69 cm

Nyckel saknas, skador

Hörnskål 1700-tal

Budhistorik (2 bud)

418009
417790

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.