Olof Benander oljemålning

146572

BENANDER, Olof, (1900-tal): Stockholmsmotiv med Kastellholmen, signerad, olja på duk, 30x140 cm, förlaga i tusch medföljer

Konst, Måleri, Stockholmiana

Olof Benander oljemålning

Budhistorik (18 bud)
422269
422268
1 900
422161
1 800
422266
1 800
422161
1 700

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.