Lackask Sovjet handmålad dekor

146568

LACKASK, Sovjet, handmålad dekor, signerad och daterad 1951, höjd 6,5, 20x12 cm

Diverse

Budhistorik (9 bud)
420902
420793
750
420793
650
413518
600
414391
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.