Stolar

146567

STOLAR, 4 st, vitmålade

Smärre skador, lagningar

Stolar

Budhistorik (3 bud)

422185
421908
421908

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.