Einar Palme oljemålning

146553

PALME, Einar (1901-1993): "Fiskebodar Åland", signerad, olja på pannå, 26x40 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Einar Palme oljemålning

Budhistorik (2 bud)

422202
750
418192
700

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.