Robert Högfeldt akvarell

146552

HÖGFELDT, Robert (1894-1986): "Äventyr i orienten", signerad R. Högfeldt, akvarell, 33x48 cm

Konst, Måleri

Robert Högfeldt akvarell

Budhistorik (3 bud)

421943
2 400
421942
414774

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.