Indisk akvarell

146545

AKVARELL, 1900-tal, Indien, motiv med älskande par, 25x12 cm

Konst, Måleri

Indisk akvarell
Budhistorik (7 bud)
416723
600
416722
550
413616
500
413615
450
413614

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.