Emalj- och plåtskylt

146537

EMALJSKYLTAR, 2 st, omkring 1900-talets mitt, Lazarol och Lazarin, 24x33 cm, varningsskylt, 26x26 cm, REKLAMSKYLT, litograferad plåt, Läkerol, märkt Cromtryck, 46x33,5 cm

Skador

Nautica/Technica

Emalj- och plåtskylt

Budhistorik (8 bud)
450245
900
450194
850
450194
750
450244
700
450194
550

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.