Svea emaljskylt

146535

EMALJSKYLT, 1900-talets första hälft, Svea Choklad & Cacao, 38x65 cm

Smärre skador

Nautica/Technica

Svea emaljskylt
Budhistorik (11 bud)
450143
950
441083
900
441083
700
449190
650
441083
600

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.