Orancia emaljskylt

146533

EMALJSKYLT, omkring 1900-talets mitt, Orancia, oval, 43x65 cm

Smärre skador

Nautica/Technica

Orancia emaljskylt
Budhistorik (3 bud)

450253
450192
450142

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.