Pommac emaljskylt

146532

EMALJSKYLT, omkring 1900-talets mitt, Pommac, 42x65 cm

Obetydliga skador

Nautica/Technica

Pommac emaljskylt
Budhistorik (21 bud)
450649
4 600
450660
4 400
450649
4 200
450659
450649
3 600

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.