Bertel Bertel-Nordström oljemålning

146528

BERTEL-NORDSTRÖM, Bertel (1884-1967): Damporträtt, signerad Bertel Nordström, olja på papper, 25x22 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (16 bud)
422105
422100
422081
422099
422081
850

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.