Bertel Bertel-Nordström oljemålning

146524

BERTEL-NORDSTRÖM, Bertel (1884-1967): Kustvy i månsken, signerad och daterad Bertel Nordström 1944, olja på duk, 55x65 cm

Ytskada

Konst, Måleri

Budhistorik (3 bud)

419911
417666
413452

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.