Alfred Thörne oljemålning

146517

TÖRNE, Alfred (1850-1916): Smedja, signerad och daterad Alfr. Thörne 1897, olja på duk, 29x45 cm

Konst, Måleri

Alfred Thörne oljemålning

Budhistorik (9 bud)
421755
421753
421371
421370
421188
750

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.