Otto Herschel oljemålning

146510

HERSCHEL, Otto John (1871-1937): Blomsterstilleben, signerad Otto Herschel, olja på pannå, 63x54 cm

Konst, Måleri

Otto Herschel oljemålning

Budhistorik (6 bud)
422049
550
421954
500
421944
450
421953
421944

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.