Kaffeburkar Triangeln

146509

PLÅTBURKAR, 2 st, 1900-talets första del, Triangeln Kaffe, höjd 41 cm vardera

Smärre skador

Nautica/Technica

Kaffeburkar Triangeln

Budhistorik (6 bud)
450138
449438
900
449436
449210
438636

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.