John Henry Foley Ino & Bacchus

146489

FOLEY, John Henry (Irland 1818-1874): Ino & Bacchus,
signerad och daterad J.H Foley 1851, patinerad brons, höjd inklusive sockel 36 cm

Konst, Skulptur

Budhistorik (35 bud)
422028
17 500
422021
17 000
422000
16 500
422010
16 000
422000
15 500

Slutpris SEK:
17 500
1 689 EUR, 1 918 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.