Europas regenter

146479

EUROPAS REGENTER, 2 litografiska tryck, 32x41 cm vardera

Skador

Diverse

Europas regenter
Budhistorik (10 bud)
421156
750
421140
700
421066
650
420542
600
421065
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.