Theodor Billing oljemålning

146462

BILLING, Theodor (1817-1892), tillskriven, Skärgårdslandskap i månsken, olja på duk, 55x75 cm

dukskador

Konst, Måleri

Theodor Billing oljemålning

Budhistorik (9 bud)
421243
421026
1 600
421025
421024
1 400
420866
1 300

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.