Wiktor Korecki

146458

KORECKI, Wiktor (1890-1980): Vinterlandskap i nattljus, signerad, olja på duk, 51x61 cm

Konst, Måleri

Wiktor Korecki

Budhistorik (35 bud)
421329
5 400
421326
5 200
421323
5 000
421324
5 000
421323
4 800

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.