Stankir oljemålning

146456

STANKIR, S. 1900-tal: (möjligen Stjepan Stankir):L Matstycke, signerad och daterad Stankir S. 1964, olja på duk, 60x84 cm

Konst, Måleri

Stankir oljemålning

Budhistorik (14 bud)
420864
2 600
420823
2 400
420823
420863
420823
1 700

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.