Pierre Lafite oljemålningar

146452

LAFITE, Pierre (född 1914): (2) Blomsterstilleben, signerade Th Jansen, olja på duk, vardera 61x50 cm

Konst, Måleri

Pierre Lafite oljemålningar

Budhistorik (7 bud)
420908
421236
420908
420907
420905

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.